Hakkımızda

        Marmarisingilizcekursu.com 2010 yılında Marmaris'te ihtiyaç duyulan yabancı dil eğitimlerini vermek üzere kurulmuş bir danışmanlık firmasıdır. Marmariste yoğun olarak kullanılan İngilizce ve Rusça dillerine ilave olarak 2017 yılında İspanyolca özel dersleri, kurumsal eğitimleri ve bireysel eğitimler verilmeye başlanmıştır.  

        Marmaris İngilizce Kursu markasıyla hizmet verdiğimiz alanlar: özel ders, özel eğitim, bireysel ve grup eğitimleri, sınav hazırlık, yabancılara Türkçe dersleri olarak sayabiliriz. Marmarisingilizcekursu.com turizm sektörünün yoğun olduğu Marmaris bölgesinin ihtiyaçları doğrultusunda turistik hizmet veren işletmelere turizm İngilizcesi konusunda yoğun eğitimler vermektedir.

          Marmaris'e yerleşmiş İngiliz ve Rus öğrencilerimize hızlandırılmış Türkçe dersleri vermekteyiz. Türkçe derslerimiz yaklaşık 1 ayda tamamlanmaktadır.  Marmarisingilizcekursu.com yabancı dil eğitimi konusunda rakipsizdir. Ücretsiz tanıtım derslerimiz için lütfen randevu alın. 

Tel: +90 533 510 64 52


Misyonumuz

Marmaris'in en iyi yabanci dil eğitim  kursu olarak ingilizce öğrenmek isteyen herkese en modern yöntemler kullanarak eğitim vermek.


Vizyonumuz

Marmaris'teki lider ingilizce kurs konumumuzu koruyarak her geçen gün ilerlemek